SOFTWARE DEVELOPMENT

IT ENGINE s.r.o. nabízí mimojiných služeb i SOFTWARE DEVELOPMENT na zakázku. Poskytované služby se primárně vztahují na následující kategorie: 

  • Webové prezentace

Tvoříme webové prezentace včetně grafického návrhu webové prezentace či loga až po finální profesionální webovou prezentaci.

 

  • Webové aplikace

Nabízíme vývoj webových aplikací na zakázku. Opíráme se o široké zkušenosti z oblasti vývoje software, disponujeme širokou produktovou řadou vlastních webových řešení, databázových aplikací, jednoduchých i složitých programů. Ovládáme nejmodernější technologie v oblasti vývoje webových aplikací.  Hlavní výhodou webových aplikací je to, že každý uživatel PC má na svém počítači webový prohlížeč. Tento webový prohlížeč nezná logiku aplikace a slouží pouze k zadávání vstupů a zobrazování výsledků. Webové aplikace jsou také schopny pracovat bez ohledu na nainstalovaný operační systém na počítači uživatele. Další obrovskou výhodou je možnost aktualizace a správy webové aplikace pro všechny uživatele najednou.

 

  • Eshop

Nabízíme rovněž tvorbu e-shopu a jejich dlouhodobou podporu. E-shopy jsou připravovány na míru každému zákazníkovi za použitím ověřených funkčních modelů. Připravujeme rovněž implementaci podpory pro export/import dat do informačních systémů. 

 

  • Desktopové aplikace

Pro vývoj desktopové aplikace používáme interní, prakticky prověřenou metodiku, díky které zajistíme 100% splnění funkčnosti výsledného software v dohodnutém termínu a ceně.

Používané technologie:

C / C++ / C# / Visual Basic

MSSQL, MySQL, ORACLE

 

 

"Každý sotware by měl pomáhat. Pokud je tomu naopak je potřeba problém řešit hned!!"