Penzion Panda - www.panda-nova-pec.cz

Pro Penzion Panda zajišťujeme služby správy počítačů, wifi a technickou podporu. Dále pro klienta zajišťujeme provoz a administraci webové prezentace (www.panda-nova-pec.cz)

SPECTEC GROUP s.r.o. - www.spectec-group.cz

Pro společnost SPECTEC GROUP, s.r.o. zajišťujeme služby správy stanic a technickou podporu uživatelů dále pak pro klienta zajišťujeme mailhostingové a webhostingové služby na adrese www.spectec-group.cz.

Broker Consulting a.s. - www.bcas.cz

Pro společnost Broker Consulting a.s. zajišťujeme v lokalitě Sady pětatřicátníků v Plzni správu počítačů jednotlivých zaměstnanců a zajišťujeme tiskové služby na strojích KONICA MINOLTA.

ENGADA Europe a.s. - www.engada.eu

Pro společnost ENGADA Europe a.s. zajišťujeme služby správy serverů, stanic a technickou podporu uživatelů. Dále pro klienta zajišťujeme připojení k internetu v místě jejich sídla v Plzni.

RINGFEDER POWER TRANSMISSION, s.r.o.

Pro společnost RINGFEDER POWER TRANSMISSION, s.r.o. zajišťujeme služby správy technických stanic a technickou podporu uživatelů. Pro klienta dále spravujeme Microsoft WIndows 2008 R2 Terminal Server. Na tomto serveru je provozován MoneyS3 a Target.

Charles Square Center s.r.o.

Zajišťujeme chod serveru na zpracování dat z telefonní ústředny. Pro tuto společnost jsme též prováděli intenzivní školení pracovníků pro práci v aplikacích MS Office 2007.

IZO-SYSTEM - foukaná izolace ISOVER - www.izo-system.cz

Grafické navržení webové prezentace společnosti a vytvoření loga dle požadavků klienta. Zajištění funkčnosti emailové a webhostingové služby. Průběžná SEO optimalizace stránek. Zajišťujeme chod webového a emailového serveru a provádíme pravidelnou údržbu PC v síti.

HLS SECURITY AGENCY - www.hls.cz

Pro klienta spravujeme linuxový server na němž provozujeme KERIO CONNECT a SAMBA SERVER. Dále provádíme údržbu a technickou podporu uživatelům.

MISTR TRUHLÁŘ S.R.O. - www.mistrtruhlar.cz

Zajišťujeme technickou podporu práce na PC zaměstnanců a provádíme pravidelnou údržbu PC v síti. Vybudování datové infrastruktury. Poradenství s technickým zázemí (projekce a zabezpečení) vzorkové prodejny.

EASTCZ - Teplo ze slunce - monitoring.teplozeslunce.cz online.teplozeslunce.cz is.teplozeslunce.cz

Správa DNS záznamů. Poradenství v oblasti HW a SW. Analýza a vývoj vnitropodnikového systému. Provoz vyvynutých aplikací.

Jiří Bureš - www.pneuservisbures.cz

Grafické navržení webové prezentace společnosti a vytvoření loga dle požadavků klienta. Implementace administračního rozhraní TextPattern. Zajištění funkčnosti emailové a webhostingové služby klientem zvoleného poskytovatele.

Ing. et Ing. et Bc. Hynek Valenta - www.AtelierLUHY.cz

Využití existujícího redakčního systému, Technická podpora při tvorbě webové prezentace. Pro klienta též zajišťujeme provozování mailhostingové služby.

Česká inženýrská a.s. - www.cias.eu

Mailhosting společnosti na KERIO CONNECT. Webhosting intranetové aplikace. Správa sítě a počítačů v lokalitách klienta. Administrace windows 2008 R2 serveru - technická podpora JKR (ByznyzVR)

Charles Square Center s.r.o. (06/2009)

Školení uživatetů pro práci v aplikaci MICROSOFT EXCEL 2007. Školení o rozsahu 20 hodin jehož výsledkem bylo proškolení 2 zaměstnanců společnosti. Na konci školení byl proveden srovnávací test naučených znalostí formou zpracování zadání z České společnosti pro kybernetiku a informatiku.

Techmania Science Center o.p.s. (04-10/2010)

Zhotovení uceleného vzdělávacího modulu Science Communication v rámci projektu "SCICOM - Rozvoj kompetencí pro komunikaci vědy". Obsahem jsou 4 ucelené moduly Science Communication včetně příloh a prezentací v celkovém rozsahu 38 vyučovacích předmětu.

Koncový zákazník - domácnosti

Pro soukromé osoby zajišťujeme dodávku a servis HW dle potřeb a požadavků jednotlivých klientů. Vzhledem k ochraně jejich soukromí zde naše zákazníky neuvádíme.

Horská chata (Slovensko)

Pro soukromou osobu zajišťujeme internetové připojení na Slovensku (ve spolupráci s www.kinet.sk). Vybudování datové infrastruktury jako základní prvek pro kamerový systém monitorující pohyb v okolí objektu. Dodávka a instalace serveru pro správu záznamů z bezpečnostních kamer s možností vzdáleného monitoringu.